DUYURU

İLAN

20 Mayıs 2017 saat 10.00'da yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği ve 14.00'de yapılan görevde yükselme sınavlarına ait soru kitapçıkları ve cevap anahtarları www.meb.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

Adaylar sınav soruları ve cevaplarına ilişkin itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL yatırarak alınan banka dekontunu(veya atm işlem fişini) ekleyerek ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile çalıştığı ceza infaz kurumuna, denetimli serbestlik müdürlüğüne, eğitim merkezine veya Genel Müdürlüğe 30 Mayıs 2017 mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için adayların itiraz başvurularını son güne bırakmamaları gerekmektedir.

30 Mayıs 2017 tarihinden sonra gönderilen itiraz başvuruları  ile adayın T.C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu/atm fişi olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başvurular sınav kurulu tarafından Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne (ÖDSGM) gönderilecek, ÖDSGM tarafından 10  iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve Genel Müdürlüğümüz tarafından duyurulacaktır.

İlanen duyurulur.